Dotace města Brna

Oblast kultury

Schválené dotace

  ROK NÁZEV PROJEKTU ŽADATEL OBLAST PODPORY SCHVÁLENO
4001 2024 ŠTETL - centrum židovské kultury ŠTETL, spolek Oblast kultury 0 Kč
4002 2025 Klub Alterna - celoroční kulturní produkce FANTOM Promotion s.r.o. Oblast kultury 380 000 Kč
4003 2025 Putovní výstava “Schovala jsem se za list” Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Oblast kultury 80 000 Kč
4004 2026 Je čas vyrazit Divadlo Kam jdeš? z.s. oblast kultury 0 Kč
4005 2019 Jen pro ten dnešní den aneb návrat do 30. let ve vile Stiassni Národní památkový ústav Oblast kultury 28 000 Kč
4006 2018 Komentované procházky aneb město Brno vypráví Vesna, o.p.s. Oblast kultury 26 000 Kč
4007 2017 Národopisná slavnost Františka Svobody a Josefa Trávníčka Národopisný soubor Líšňáci, z.s. Oblast kultury 30 000 Kč
4008 2017 ERA21 ročník 2017 ERA Média, s.r.o. Oblast kultury 20 000 Kč
4009 2016 J.A.Hasse - Arminio - inscenace barokní opery v Brně Hudební lahůdky, z.s. Oblast kultury 40 000 Kč
4010 2015 Oblastní kolo PORTY 2015 Česká tábornická unie - Velká rada oblasti Jižní Morava Oblast kultury 47 000 Kč
4011 2014 Hudební inkubátor 2014 - série koncertů FANTOM Promotion s.r.o. Oblast kultury 30 000 Kč
4012 2019 Talentovaný umělec ze srdce Evropy, "A Talented Artist from the Heart of Europe" - Tokio 2019 spolek Přátel výtvarného umění, z.s. Oblast kultury 0 Kč
4013 2020 CD Espaňoleta Musica Poetica, z. s. Oblast kultury 35 000 Kč
4014 2020 Dotační program pro poskytnutí dotací v oblasti kultury na zmírnění důsledků omezení spjatých s pandemií COVID-19 Kunštát PRO FUTURO o.p.s. Oblast kultury 0 Kč
4015 2021 Fašank Brno 2021 Slovácký soubor Šafrán Brno, spolek Oblast kultury 23 000 Kč
4016 2022 30 let Folklorního souboru Púčik Folklorní spolek Púčik Oblast kultury 0 Kč
4017 2023 Cotatcha Orchestra - série koncertů Cotatcha Orchestra, z.s. Oblast kultury 248 000 Kč
4018 2023 Tanečné domy so Šej Haj Hop Šejhajhop z. s. Oblast kultury 42 000 Kč
4019 2024 Zájmové činnosti ve znakovém jazyce Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z.s., Centrum denních služeb pro sluchově postižené Brno, p.s. Oblast kultury 0 Kč
4020 2025 Aktivity hudebního klubu Vegalité 2025 Jiří Malenovský Oblast kultury 200 000 Kč
4021 2025 Ohýbaný nábytek Josef Macka Masarykova univerzita Oblast kultury 0 Kč
4022 2026 Činnost Divadla kjógen v roce 2026 Divadlo kjógen, z. s. oblast kultury 273 000 Kč
4023 2019 NAJDI SVOU CESTU Pleš Nenad Oblast kultury 0 Kč
4024 2018 Jurkovičova jizba Vesna, o.p.s. Oblast kultury 18 000 Kč
4025 2017 Folklorní festival Orel Brno Orel Oblast kultury 35 000 Kč
4026 2017 Milan Grygar FAIT GALLERY, a.s. Oblast kultury 100 000 Kč
4027 2016 Vokální jazz v Brně – sket, vokalíza a vícehlas. Projekt, nahrávka alba a série koncertů. soukromá osoba Oblast kultury 0 Kč
4028 2015 MOSTY MEZI NÁMI 2015 Česká tábornická unie - Velká rada oblasti Jižní Morava Oblast kultury 0 Kč
4029 2014 Zpravodaj Klubu přátel výtvarného umění Brno Klub přátel výtvarného umění, o.s. Oblast kultury 10 000 Kč
4030 2019 23. Percussion Workshop Trstěnice 2019 Sdružení Q, z.s. Oblast kultury 10 000 Kč
4031 2020 Q VOX 2020, Šťástné dvojky s Q VOXem Mužské vokální kvarteto Q VOX, z.s. Oblast kultury 148 000 Kč
4032 2020 Dotační program pro poskytnutí dotací v oblasti kultury na zmírnění důsledků omezení spjatých s pandemií COVID-19 ROKABAS s.r.o. Oblast kultury 50 000 Kč
4033 2021 Slovenský folklór v rámci Dnů slovenské kultury v Brně Slovensko-český klub, z. s. Oblast kultury 0 Kč
4034 2022 Reciproční koncert Javorník Brno - folklorní soubor, z. s. Oblast kultury 39 000 Kč
4035 2023 A. Caldara: Concordia di Pianeti | Novodobá česká premiéra opery Czech Ensemble Baroque, z.s. Oblast kultury 308 000 Kč
4036 2023 Provoz Slováckého krúžku v Brně Slovácký krúžek v Brně Oblast kultury 134 000 Kč
4037 2024 Setkání mezi městy - večer scénického tance Taneční scéna, z. s. Oblast kultury 45 000 Kč
4038 2025 Kulturní družstvo Kafara - celoroční činnost 2025 Kulturní družstvo Kafara Oblast kultury 360 000 Kč
4039 2025 Czechoslayvakia MgA. Jakub Polách Oblast kultury 170 000 Kč
4040 2026 Podpora celoroční divadelní činnosti pro Divadlo Stodola, z. s. Divadlo Stodola, z. s. oblast kultury 0 Kč
4041 2019 Světový den filozofie Nová Akropolis z.s. Oblast kultury 18 000 Kč
4042 2018 Plán pro Brno 2018 Kubát Vojtěch Oblast kultury 43 000 Kč
4043 2017 Dětský folklorní kroužek Barvínek - pořízení krojů Orel jednota Brno - Husovice Oblast kultury 25 000 Kč
4044 2017 Česko-slovenský koncept sedmdesátých let FAIT GALLERY, a.s. Oblast kultury 250 000 Kč
4045 2016 Mezinárodní hudební konference Musica Antiqua ed Musica Nova Janáčkova akademie múzických umění v Brně Oblast kultury 40 000 Kč
4046 2015 Toulky brněnskou minulostí Česká unie neslyšících Oblast kultury 25 000 Kč
4047 2014 Enfilade Level B production, s.r.o. Oblast kultury 70 000 Kč
4048 2019 14. Dílna pro nejmladší skladatele 2019 Sdružení Q, z.s. Oblast kultury 10 000 Kč
4049 2020 Octopus Vocalis 2020 OctOpus Vocalis, z.s. Oblast kultury 100 000 Kč
4050 2020 Dotační program pro poskytnutí dotací v oblasti kultury na zmírnění důsledků omezení spjatých s pandemií COVID-19 AGENTURA KORÁB s.r.o. Oblast kultury 29 000 Kč

2026 © Statutární město Brno
Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.