Dotace města Brna

Oblast kultury

Podat žádost

 

Vážení žadatelé,

došlo ke změně adresy dotačního serveru "Dotace v oblasti kultury z rozpočtu města Brna", na kterém podáváte žádosti o dotace (původně dotace-kultura.brno.cz).

Vzhled, ovládání a funkčnost zůstává stejná, zůstávají přístupné i náhledy všech dříve podaných žádostí (pokud se žadatel bude přihlašovat stejnou e-mailovou adresou, na kterou proběhla dřívější registrace do systému).
Zásadně se však mění způsob přihlašování (staré jméno + heslo se již nepoužívá) a před prvním přihlášením na nový dotační server je nutné si nechat zaslat nové přihlašovací údaje.

Žadatelé, kteří se registrovali na předchozí server (v letech 2015-2022):

Noví žadatelé:

Detailní návod pro přihlášení/registraci k novému serveru je uveden zde: https://dotace.brno.cz/dokument/?fileId=60 (odkaz vede na pdf soubor, který bude po kliknutí stažen do počítače - zkontrolujte si oznámení na liště nebo vyhledejte soubor ve stažených souborech v počítači)

Manuál pro žadatele - server na podávání žádostí o dotace je uveden zde: https://dotace.brno.cz/dokument/?fileId=77  

 

Dotační programy v oblasti kultury na rok 2024

Rada města Brna dne 21. 6. 2023 schválila Dotační programy v oblasti kultury na rok 2024.

Podávat žádosti je možné v termínu od 15. 8. 2023 do 30. 9. 2023 na nové adrese https://mmbonline.sharepoint.com/sites/dotace-kultura (teprve po získání či vytvoření nových přihlašovacích údajů - viz výše).

PŘIHLÁŠENÍ NA DOTAČNÍ SERVER

2023 © Statutární město Brno
Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.